Home / Aktualności / Spotkanie z przedsiębiorcami z Ukrainy i Gruzji – 13 listopada, Łódź

Spotkanie z przedsiębiorcami z Ukrainy i Gruzji – 13 listopada, Łódź

Szanowni Państwo,

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do udziału w sesji B2B z przedsiębiorcami z Ukrainy i Gruzji podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi – w dniu 13 listopada (środa) o godz.  16.00 w Hotelu andel’s, sala Satin.

W spotkaniu weźmie udział kilkudziesięciu przedstawicieli strony ukraińskiej i gruzińskiej, reprezentujących branże: rolno-spożywczą, budowlaną, odzieżową i logistyczną.

Obecni będą także przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu poszczególnych regionów: Vinnica, Kvemo Kartli, Gardabany i Tsakla, którzy poszukują kontaktów z polskimi podmiotami w celu nawiązania bliskiej współpracy biznesowej oraz wymiany handlowej.

Jest to również doskonała szansa do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych dla wszystkich firm z Regionu Łódzkiego, zainteresowanych współpracą z Ukrainą i Gruzją.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest bezpłatna elektroniczna rejestracja na Europejskie Forum Gospodarcze (www.forum.lodzkie.pl ) oraz przesłanie informacji o potwierdzeniu Państwa przybycia na adres e-mail: p_chmielewska@larr.lodz.pl .

Wszelkich odpowiedzi na ewentualne pytania udziela Pani Paulina Chmielewska: tel. 42 291 78 91.

ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S. A.ul. Tuwima 22/26, 90-002 Łódź

tel.: 042 291 78 91, 606 431 711

fax: 042 664 37 50
www.larr.lodz.pl

http://www.facebook.com/LodzkaARR