Home / Aktualności / Nowe terminy Cyklu bezpłatnych szkoleń „Prawno – finansowe zasady funkcjonowania organizacji pozarządowych”

Nowe terminy Cyklu bezpłatnych szkoleń „Prawno – finansowe zasady funkcjonowania organizacji pozarządowych”

Cykl szkoleń
„Prawno – finansowe zasady funkcjonowania organizacji pozarządowych”

Skierniewicka Izba Gospodarcza

Zaprasza członków organizacji pozarządowych ze szczególnym uwzględnieniem stowarzyszeń oraz osoby planujące założenie takiej organizacji do udziału w bezpłatnym trzydniowym szkoleniu.

Celem szkolenia jest nabycie nowych umiejętności przedstawicieli istniejących i potencjalnych organizacji pozarządowych w zakresie prawidłowego ich funkcjonowania zgodnie z obowiązującym prawem. Dodatkowo ma pomóc w skuteczniejszej realizacji celi organizacji przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnych narzędzi oraz możliwych źródeł finansowania.

Szkolenia dla powiatu skierniewickiego odbędą się w dniach:

2-4 październik w Centrum Konferencyjno- Rozrywkowym Maraton przy ul. Sobieskiego 20 w Skierniewicach dla osób i organizacji z gminy Skierniewice.
9-11 październik w Centrum Konferencyjno- Rozrywkowym Maraton przy ul. Sobieskiego 20 w Skierniewicach dla osób i organizacji z gminy Maków i Lipce Reymontowskie.
19-21 listopad w Urzędzie Gminy Głuchów dla osób i organizacji z gmin Głuchów i Godzianów.
27-29 listopad w Centrum Konferencyjno- Rozrywkowym Maraton przy ul. Sobieskiego 20 w Skierniewicach dla osób i organizacji z gmin Nowy Kawęczyn i Słupia.

Organizator zapewnia:

– materiały szkoleniowe,
– indywidualne doradztwo
– catering.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt pod nr tel. 46-832-10-59 lub na adres mail biuro@sig-skierniewice.com.pl do dnia 27.08.2014r.