Home / Seminaria i konferencje / VIII Konferencja Bezpieczeństwa Biznesu, 03-05 październik 2018r.

VIII Konferencja Bezpieczeństwa Biznesu, 03-05 październik 2018r.

W dniach 3 – 5 października w Hotelu Ossa Congress & Spa (Ossa k. Rawy Mazowieckiej) odbędzie się VIII Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego, organizowana przez Komitet Bezpieczeństwa Biznesu KIG, Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych i Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego. Jest to unikatowe, trzydniowe spotkanie, podczas którego zostaną omówione bardzo różne aspekty bezpieczeństwa narodowego i ich wpływ na działanie administracji i przedsiębiorców.

Z ekspertami w swoich dziedzinach można będzie rozmawiać m.in. o infrastrukturze krytycznej, obiektach podlegających obowiązkowej ochronie, zapewnieniu bezpieczeństwa fizycznego przedsiębiorstwom i przedsiębiorcom. Rozmowy będą również dotyczyć bezpieczeństwa finansowego i cyfrowego, jako najważniejszych wyzwaniach początku XXI wieku.

Wydarzenie jest elementem oficjalnych Narodowych Obchodów Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Podczas drugiego dnia Konferencji organizatorzy serdecznie zapraszają na otwarte posiedzenie Komitetu Bezpieczeństwa Biznesu, podczas którego będzie można nawiązać kontakt z najbardziej doświadczonymi ekspertami w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Więcej na temat Konferencji (agenda, prelegenci, warunki uczestnictwa): http://konferencjabezpieczenstwanarodowego.ksoin.pl/