Home / Aktualności / Wigilia 2018

Wigilia 2018

Wigilia Skierniewickiej Izby Gospodarczej

W dniu 7 grudnia br. W Restauracji Dworek spotkali się przedsiębiorcy i zaproszeni goście na uroczystej kolacji.  Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Swoją obecnością zaszczycili nas Prezydenci Skierniewic w osobach P. Krzysztof Jażdżyk i  P. Jarosław Chęcielewski, Poseł na Sejm RP P. Dorota Rutkowska , Starosta powiatu skierniewickiego P. Tadeusz Grotkowski, Wójtowie Gmin, przedstawiciele PWSZ  i inni zaproszeni goście.

Gości i członków Izby powitała Prezes SIG P. Jolanta Juraś

Uroczystość błogosławieństwa opłatkowego poprowadził ksiądz Jarosław Wypchło z parafii Wszystkich Świętych z Żelaznej.

Życzenia złożone przez Prezes SIG  w imieniu Zarządu Izby.

Wigilia to piękna tradycja, gdzie wśród rodziny, przyjaciół, znajomych zasiadamy do wspólnego stołu. Wtedy łamiąc się opłatkiem w podniosłym nastroju składamy sobie  życzenia.

Najserdeczniejsze życzenia przekazuję dla wszystkich członków Skierniewickiej Izby Gospodarczej, przede wszystkim zdrowia dla Was i waszych rodzin, by nie było trosk z tym związanych.

Szczęścia i pomyślności we wszystkich sferach życia.

W pracy zawodowej trafnych decyzji, dużo optymizmu i pozytywnej energii,  życzliwych ludzi, na których można zawsze liczyć i otrzymać tak potrzebne duchowe wsparcie.

W biznesie, niech sprzyja nam koło fortuny, niech zawsze będzie na górze, niech pomyślnie realizują się nasze plany, przedsięwzięcia i inwestycje, bez kłopotów finansowych.

Dla Was, drodzy koleżanki i koledzy, byście byli dobrzy dla siebie w znaczeniu byście w tym zabieganiu biznesowym znaleźli więcej czasu dla siebie, na wypoczynek i dla rodziny, bo nie samą pracą człowiek żyje.

Niech wigilijne życzenia składane sobie nawzajem, przyniosą obfite owoce wszelkiego dobra i dużo radości. Szczęść Boże.

Dziękujemy sponsorom  dzisiejszej uroczystości , P. Jerzemu Mirgosowi  z Firmy Mirbud, P. Grażynie i Stanisławowi Głuszek z firmy Transprzęt, P. Leokadii Trębskiej z kancelarii brokerskiej Modus.

Dziękujemy P. Sylwi  Witczak za umilenie wieczoru grą na skrzypcach i śpiewaniem kolęd.

Dziękujemy Restauracji Dworek za przygotowanie i miłą obsługę kolacji.