Home / Aktualności / Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Nowych Technologii i Elektroniki Użytkowej

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Nowych Technologii i Elektroniki Użytkowej

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Międzynarodowych Targów Nowych Technologii i Elektroniki Użytkowej ELECTRONICS SHOW, w dniach 10-12 maja 2019 roku, w Centrum Targowo – Konferencyjnym Ptak WarsawExpo. To największa tego typu impreza w Polsce.

Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertami i prezentacjami ponad 350 wystawców, spotkać się z cenionymi ekspertami,uczestniczyć w wykładach,panelach oraz zapoznać się z najnowszymi trendami w branży. Nasi wystawcy zaprezentują premiery, innowacje technologiczne, smart systemy, drony, rozwiązania IT i wiele innych ciekawych produktów. Podczas ELECTRONICS SHOW stworzymy okazję do nawiązania kontaktów z firmami sektora teleinformatycznego, które w przyszłości mogą pomóc w rozwoju kariery zawodowej.

Nie zabraknie czołowych w Polsce marek, innowacyjnych urządzeń oraz wielu instytucji i znanych osobistości.

Podczas dni targowych odwiedzą nas: ludzie biznesu, przedsiębiorcy, właściciele i szefowie czołowych firm, którzy stawiają na rozwój i budowanie partnerskich relacji, eksperci i liderzy branży elektroniki użytkowej, inwestorzy, inżynierowie, projektanci, architekci wnętrz, media, miłośnicy nowoczesnych technologii.

Partnerami targów są: ZIPSEE Cyfrowa Polska, APPLiA Polska, Krajowa Agencja Poszanowania Energii oraz Info Market.

ELECTRONICS SHOW to impreza o charakterze konsumenckim skierowana do szerokiego grona odbiorców, wzbogacona o konferencje branżowe oraz strefę B2B. Partnerem strategicznym targów jest sieć handlowa Media Markt – lider rynku o ugruntowanej pozycji w Europie.

Organizatorzy przewidzieli wiele ciekawych zagadnień dla sektora B2B oraz pakiet atrakcji, które przez wszystkie dni targowe będą prezentowane w poszczególnych strefach targowych i na scenie głównej.

Zapewnimy nie tylko statyczne ekspozycje, ale też efektowne i dynamiczne prezentacje, których nie zobaczycie Państwo na żadnych innych targach branżowych. wiele spośród prezentowanych urządzeń będzie można sprawdzić samemu. Dzięki temu innowacyjne funkcje sprzętu poznamy nie tylko w teorii, ale również w praktyce.

Nasz obiekt dysponuje 15 tysiącami miejsc parkingowych zlokalizowanych bezpośrednio przy halach targowych. Dla tych, którzy będą chcieli dotrzeć na ELECTRONICS SHOW w dniach 10 – 12 maja 2019, będzie zorganizowany bezpłatny „shuttle bus” kursujący między centrum Warszawy(Centrum 03) i Ptak Warsaw Expo.

Więcej informacji na temat targów znajduje się na stronie www.electronics-show.com

Antoni Ptak Jr. Dyrektor