Home / Aktualności / Google Internetowe Rewolucje – szkolenie

Google Internetowe Rewolucje – szkolenie

Szanowni Państwo,

 

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego wraz z Google Internetowe Rewolucje zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu adresowanym do przedsiębiorców, które odbędzie się w Kutnie, w dniu 31 maja 2019 r. w godzinach 11:30 – 15:15  w Starostwie Powiatowym w Kutnie, ul. Kościuszki 16.

 

Spotkanie jest częścią Projektu realizowanego w formule cyklu spotkań Doradcy Google Internetowe Rewolucje z przedsiębiorcami z województwa łódzkiego.

Tym razem jest on adresowany do firm, które są aktywnymi eksporterami, bądź dla tych, które są zainteresowane umiędzynarodowieniem swojej działalności. Chcemy dać wsparcie przedsiębiorcom w zakresie optymalizacji procesu internacjonalizacji oraz wiedzę o narzędziach eksportowych stworzonych przez Google, takich jak Market Finder, Consumer Barometer czy Google Trends. Narzędzia te mają ułatwić firmom określanie potencjalnych zagranicznych rynków, poznanie zwyczajów użytkowników internetu danego kraju i dzięki temu podjąć  świadomą decyzję o rozwoju zagranicznym. Panel prowadzony będzie przez Panią Bogusię Jarzębowską Doradcę w programie Google Internetowe Rewolucje.

 

W spotkaniu weźmie udział także Pan Andrzej Misiak Prezes Wojewódzkiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi, który opowie o ułatwieniach dla przedsiębiorców w zakresie rozwiązywania sporów w obrocie gospodarczym czyli o mediacjach.

 

Dopełnieniem spotkania będzie  udział przedstawicieli Operatorów bonów rozwojowych.

 

Agenda spotkania:

 

11:30  Rejestracja uczestników, kawa powitalna

12:00 –  Prezentacja narzędzi wsparcia przedsiębiorców Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

12:15 Google Internetowe Rewolucje – Bogusia Jarzębowska – Doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje
13:45 – Mediacje jako alternatywny sposób rozwiązywania sporów sądowych – Andrzej Misiak – Prezes Wojewódzkiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi
14:45 – Networking

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://cib.lodzkie.pl/rewolucje-2019/

 

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

 

 

Z poważaniem

 

Małgorzata Budnicka

 

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Departament Promocji

Wydział Promocji Przedsiębiorczości