Home / Aktualności / Ważne Informacje Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Ważne Informacje Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Szanowni Państwo,

 

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A rozpoczęła kampanię informacyjną skierowaną do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z województwa łódzkiego, wschodniej części Wielkopolski i zachodniej części Mazowsza. Celem kampanii jest poinformowanie przedsiębiorców o nowych przepisach, które od 2018 roku regulują funkcjonowanie specjalnych stref ekonomicznych i w sposób szczególny premiują firmy z sektora MMŚP.

 

ŁSSE S.A. udziela wsparcia przedsiębiorcom zamierzającym realizować nowe inwestycje w postaci zwolnienia z podatku CIT lub PIT. Wymagane nakłady inwestycyjne są obecnie dostosowane do możliwości firm, w zależności czy są to mikro, małe czy średnie przedsiębiorstwa.

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród przedsiębiorców oraz udostępnienie przesłanego w załącznikach materiału graficznego i krótkiej informacji tekstowej na stronach internetowych oraz poprzez inne kanały informacyjne będące w Państwa dyspozycji.

 

Zachęcamy również do organizacji bezpośrednich spotkań z przedstawicielami Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na terenie Państwa gminy/miasta lub starostwa. Podczas spotkań przedsiębiorcy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o ofercie inwestycyjnej ŁSSE i warunkach uzyskania decyzji o wsparciu.

 

Licząc na Państwa zainteresowanie przesłana ofertą, pozostajemy do dyspozycji.

 

Kontakt:

Agnieszka Sobieszek

Z-ca Dyrektora ds. Pozyskiwania Inwestora

Departament Pozyskiwania i Obsługi Inwestora

tel. (+48) 42 275 50 52

kom. (+48) 607 070 136

agnieszka.sobieszek@sse.lodz.pl

 

Materiał graficzny Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A