Home / Aktualności / 42 Skierniewickie Święto Kwiatów Owoców i Warzyw

42 Skierniewickie Święto Kwiatów Owoców i Warzyw

W dniach 14 –15 września odbyło się 42 Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw, w którym licznie uczestniczyli przedstawiciele skierniewickich firm zrzeszonych w Skierniewickiej Izbie Gospodarczej. W otwarciu Targów Ogrodniczo-Rolnych brał udział Pan wiceprezes Ryszard Targowski, zaś Pani prezes Jolanta Juraś wręczała nagrody w konkursie Wzorowa Działka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiele firm wsparło finansowo Urząd Miasta Skierniewice w organizacji święta. W podziękowaniu Prezydent Miasta zaprosił sponsorów na okolicznościowy obiad, gdzie przedsiębiorcy mieli okazję porozmawiać na interesujące ich tematy, między innymi jak planowany wzrost minimalnej płacy przełoży się na wzrost cen produkowanych towarów i oferowanych przez nich usług. Czy przedsiębiorcy podołają temu wyzwaniu. Kobiety biznesu rozmawiały o potrzebie wypoczynku, bo jak zwykle mamy dużo obowiązków a na dłuższy odpoczynek brak nam czasu.

 

Miło nam było gościć w firmie Modus na zaproszenie Pani Prezes Leokadii Trębskiej na pikniku myśliwskim, gdzie mieliśmy okazję degustować mięsiwo z dziczyzny.

 

 

 

 

 

Spacer po mieście w tych dniach był ciekawy, tym bardziej, że dopisała pogoda. Stoiska zachęcały do zakupu produktów ogrodniczych i regionalnych wyrobów. Dzieci przyciągały place rozrywki, a dorosłych sceny z występami artystów. 

Każdy znalazł coś dla siebie.