Home / Aktualności / 120-lecie Banku Spółdzielczego w Skierniewicach

120-lecie Banku Spółdzielczego w Skierniewicach

W dniu 27 października br. Bank Spółdzielczy w Skierniewicach świętował obchody 120 – lecia  swojej działalności. Uroczystości odbyły się w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach, na które przybyło wielu zaproszonych gości,  klienci banku i  jego pracownicy. Prezes BS Pani Helena Nitkowska zapoznała obecnych z osiągnięciami banku i jego pozycją na rynku. Bank Spółdzielczy w Skierniewicach należy do pierwszej dziesiątki największych banków spółdzielczych w kraju.

W imieniu Zarządu Skierniewickiej Izby Gospodarczej i przedsiębiorców korzystających z usług Banku Spółdzielczego w Skierniewicach życzenia dla Zarządu i pracowników banku złożyła Prezes Izby Pani Jolanta Juraś.

Obecnych było wielu przedstawicieli skierniewickich firm, będących członkami  Izby Gospodarczej.  Wyróżnienia od Zarządu BS za wieloletnią współpracę otrzymali nasi członkowie: Jan Dziedzic z firmy Sfamasz, Marek Kierlańczyk z firmy Marbudex, Jan Wach z firmy EL-IN, Adrian Cichoń z firmy Geodelta i Prezes Spółdzielni Mleczarskiej w Głuchowie Teresa Jędraszek.

Po zakończeniu części oficjalnej odbył się wspaniały koncert tenorów, który publiczności dostarczył wielu niepowtarzalnych wrażeń.  Na zakończenie przy torcie jubileuszowym i tradycyjnej lampce szampana zaproszeni goście rozmawiali w kuluarach Poloneza.

Zarząd Skierniewickiej Izby Gospodarczej gratuluje Zarządowi i pracownikom Banku Spółdzielczego w Skierniewicach osiągniętej pozycji na rynku bankowym, rynku trudnym gdzie dominuje kapitał banków komercyjnych, w większości z kapitałem zagranicznym. Życzymy dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności.