Home / Aktualności / Spotkanie opłatkowe Skierniewickiej Izby Gospodarczej

Spotkanie opłatkowe Skierniewickiej Izby Gospodarczej

W dniu 10 grudnia br.w restauracji Dworek odbyło się spotkanie przedsiębiorców i zaproszonych gości na uroczystej kolacji. Przebiegało ono w bardzo miłej atmosferze.

 

 

 

 

Swoją obecnością zaszczycili nas Prezydent Skierniewic Pan Krzysztof Jażdżyk, przedstawicielki Radnych Miejskich,V-ce Starosta Skierniewicki Tadeusz Grotkowski, Wójtowie Gmin,przedstawiciel Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego w Skierniewicach Pan Jacek Śmiłowski oraz Dyrektor Instytutu w Skierniewicach Pani Dorota Konopacka.

 

 

Członków Izby i zaproszonych Gości powitała Prezes SIG Pani Jolanta Juraś. Uroczystości błogosławieństwa opłatkowego poprowadzili w tym roku: ksiądz Jan Pietrzyk z parafii św. Jakuba w Skierniewicach i ksiądz Rafał Babicki z parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Skierniewicach.

 

 

 

Pani Prezes w imieniu Zarządu SIG złożyła przybyłym życzenia:

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przekazuje w imieniu Zarządu Skierniewickiej Izby Gospodarczej najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim zdrowia dla Was drodzy członkowie i i waszych rodzin, by w domu panowało szczęście i radość.

Starajcie się być dobrzy  dla siebie, w znaczeniu, by nie pracować kosztem własnego zdrowia, by trochę zwolnić tempo, by mieć więcej  czasu na odpoczynek i dla swoich rodzin.

W biznesie życzę trafnych decyzji, pomyślnych realizacji przedsięwzięć i inwestycji, które przełożą się na sukcesy waszych firm, oraz dobrej płynności finansowej, sumiennych pracowników i uczciwych kontrahentów.

Życzę wiele optymizmu, dużo pozytywnej energii i prawdziwych przyjaciół.

Niech radość Świąt Bożego Narodzenia przepełni Wasze serca ciepłem i miłością, a Nowy Rok niech przebiega w pomyślności szczęśliwego daru losu pod opieką bożej opatrzności.

Wszystkiego dobrego

 

 

 

 

SIG serdecznie dziękuje Pani Sylwii Leśniewicz za umilenie wieczoru grą na skrzypcach i śpiewaniem kolęd, oraz Pani Małgorzacie Burzyńskiej właścicielce restauracji Dworek za przygotowanie pysznej kolacji i miłą obsługę.