Home / Aktualności / Zrewolucjonizuj swoją firmę!

Zrewolucjonizuj swoją firmę!

Po raz kolejny Centrum Innowacji Biznesowej  zaprasza  na edycję projektu Google Internetowe Rewolucje, który ma na celu wspieranie polskich MŚP w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi i rozwiązań internetowych. Polega on na tym, że dedykowany doradca Internetowych Rewolucji spotyka się z przedsiębiorcami, by wraz z nimi przeanalizować konkretne działania w internecie. Na podstawie tej analizy przygotowywany jest plan indywidualnych działań, pozwalający przedsiębiorcom skuteczniej eksponować i rozwijać ich biznes w sieci.

Ponadto uczestnicy spotkania zorganizowanego przez Centrum Innowacji Biznesowej będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą bonów rozwojowych, które przedsiębiorca będzie mógł przeznaczyć na szkolenia, kursy i studia podyplomowe dla swoich pracowników i/lub dla siebie. Podczas networkingu zapraszamy do rozmowy z operatorami bonów.

Dodatkowo podczas spotkania odbędzie się prezentacja narzędzi wsparcia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, którą przedstawi Doradca Biznesu Centrum Innowacji Biznesowej.

Warsztaty odbędą się 18 października 2018 r. w siedzibie Skierniewickiej Izby Gospodarczej przy ul. Jagiellońskiej 6/3 o godz. 10:00. Serwis kawowy będzie dostępny już od 9:30.

Na spotkanie obowiązują zapisy: izabela.ciska@lodzkie.pl 

Na wydarzenie zaprasza Centrum Innowacji Biznesowej.

Zapraszamy także do polajkowania naszego fanpege’a oraz dołączenia do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdą Państwo wiele przydatnych informacji na temat możliwości rozwoju swoich firm.
https://www.facebook.com/CentrumInnowacjiBiznesowej/ https://www.facebook.com/groups/1716637558655785/?ref=group_header

Warsztaty są bezpłatne.