Home / Aktualności / Wsparcie z UE na innowacyjny biznes oraz rozwój kompetencji pracowników

Wsparcie z UE na innowacyjny biznes oraz rozwój kompetencji pracowników

Szanowni Państwo

Mam przyjemność przekazać Państwu ofertę Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorczości, tworzenie korzystnych warunków dla rozwoju firm i podnoszenie efektywności polskiego biznesu poprzez rozwój innowacyjnych rozwiązań, unowocześnianie infrastruktury i podnoszenie kompetencji pracowników i pracodawców.

Będę zobowiązany za rozpowszechnianie wśród społeczności lokalnej i regionalnej informacji dla przedsiębiorców działających w Państwa miastach, gminach i powiatach na temat przedsięwzięć realizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Mam nadzieję, że przesłane kompendium będzie źródłem wiedzy i inspiracji dla przedsiębiorców w prowadzeniu innowacyjnego biznesu, wdrażaniu innowatorskich rozwiązań i podejmowaniu rynkowych wyzwań.

Zapraszam Państwa, jak i przedsiębiorców działających w Państwa regionie do aktywnego uczestniczenia w inicjatywach prowadzonych lub współorganizowanych przez PARP, które promujemy przez naszą stronę internetową www.parp.gov.pl. Polecam Państwa uwadze nasze portale społecznościowe. Jesteśmy obecni na Facebooku, Twitterze i LinkedInie. Zapisując się do Newslettera będą Państwo na bieżąco informowani o wydarzeniach podejmowanych przez PARP.

W przypadku pytań, zachęcam do kontaktu z naszymi konsultantami pod numerami telefonów 801 332 202, 801 808 108, 22 574 07 07.

Z poważaniem,

Adam Banaszak

zastępca prezesa

OFERTA_PARP_DLA_FIRM