Home / Aktualności / Nasi przedstawiciele na spotkaniach organizowanych przez KIG

Nasi przedstawiciele na spotkaniach organizowanych przez KIG

W ostatnim czasie nasi członkowie skorzystali z zaproszeń Krajowej Izby Gospodarczej i wzięli udział w różnego rodzaju spotkaniach.

W dniach 24-26 września 2019 r. w Białymstoku odbyło się spotkanie Izb Regionalnych powiązane z VI Wschodnim Kongresem Gospodarczym, na którym SIG reprezentował pan Ireneusz Jędrzejczyk były członek Zarządu Izby.

Celem konferencji było zaprezentowanie potencjału gospodarczego tego regionu i różnych możliwości rozwoju i inwestycji. Poza walorami turystycznymi, Podlasie to atrakcyjny również gospodarczo region naszego kraju, który ciągle się rozwija.

03 października 2019 r. na spotkaniu Dyrektorów Izb Regionalnych w Warszawie, Skierniewicką Izbę Gospodarczą reprezentował pan Marek Kowalski członek Zarządu SIG. Było to spotkanie robocze, na którym poszczególne Izby przedstawiły swoje struktury i źródła dochodu, dzielono się doświadczeniami, które stały się inspiracją do szukania nowych możliwosci rozwoju.

W dniu 17 października 2019 r. w Warszawie odbył się IX Europejski Meeting Gospodarczy pod honorowym patronatem Ministra Energii. W spotkaniu wziął udział pan Łukasz Krawczyński prezes firmy Eurotrafo.

Jest to wydarzenie cykliczne, podczas którego podejmowane są ważne kwestie, dotyczące wpływu polityki klimatyczno-energetycznej UE na polską gospodarkę i społeczeństwo. Założeniem Meetingu jest opracowanie koniecznych działań dla ubezpieczenia interesów gospodarki energetycznej w Polsce.

Na zakończenie należy podkreślić, że aktywny udział naszych członków w spotkaniach organizowanych przez KIG jest doceniany przez organizatorów.