Home / Członkowie SIG / Stella Sp.zo.o

Stella Sp.zo.o

 

STELLA Sp. z o.o. jest zakładem produkcyjnym należącym do Grupy POLDEM od 2012 roku. Siedziba administracyjna firmy obejmująca większość komórek organizacyjnych (księgowość, logistyka, zaopatrzenie, marketing i inne) znajduje się w Łodzi, podczas gdy sama jednostka wytwórcza zlokalizowana jest w Skierniewicach.

Oferujemy kolekcję mebli tapicerowanych zaprojektowanych w sposób nowoczesny oraz cechujących się unikalnym designem i niepowtarzalnym komfortem. Nasze produkty to meble specjalnie dopasowane do różnego rodzaju wnętrz, od tradycyjnych kominkowych po nowoczesne, czy też pofabryczne lofty. Kilkadziesiąt rodzajów tkanin oraz kilkaset ich kolorów zapewni możliwość dopasowania kolorystycznego do każdego wnętrza. Na przestrzeni minionych lat firma wielokrotnie była laureatem prestiżowych nagród „Gazele Biznesu”, przyznawanych najdynamiczniej rozwijającym się polskim przedsiębiorstwom, a także licznych nagród i wyróżnień dedykowanych dla branży meblowej, takich jak: „Złoty Medal MTP” targów meblarskich, „Produkt Roku” w konkursie wydawnictwa „Meble Plus” oraz „Diament Meblarstwa”.

 

 

 

Stella Sp. z o. o. od lat w znacznym stopniu koncentruje swoją działalność na obsłudze rynków Europy Zachodniej. Aktualnie baza klientów obejmuje łącznie kilka tysięcy odbiorców hurtowych i detalicznych, w głównej mierze we Francji, Belgii i Holandii. W naszym kraju z kolei meble rozprowadzane są poprzez sieć kilkudziesięciu niezależnych oraz zrzeszonych salonów. Ich dystrybucja odbywa się pod marką „Emmohl, a więc pod odrębnym dla rynku polskiego znakiem handlowym, obejmującym wyselekcjonowaną kolekcję, dostosowaną ściśle do potrzeb klienta rodzimego.

https://stella-furniture.pl/

https://poldem.pl/

https://www.emmohl.pl/

https://noemebypoldem.fr/pl/

FABRYKA:

Stella Sp. z o.o.
Zwierzyniecka 2
96-100 Skierniewice

BIURO:

Stella Sp. z o.o.
Pabianicka 184/186
93-402 Łódź
NIP: 7272712988

tel.: +42 633 82 03